دانلود قسمت 18 ماه عسل 96 (اکبر آقا زرگر)

6 ماه پیش

ماه عسل اکبر آقا زرگر با لینک مستقیم

دانلود قسمت 18 ماه عسل ۹۶ اکبر آقا زرگر

اکبر آقا زرگر مهمان ماه عسل و ماجراى جنگ و تخریبچی

ماه عسل اکبر آقا زرگر

 

 

اهل فلاح و پر از بازیگوشی

مهمان امشب ماه عسل مردی است که میخواهد روایت جذاب و شنیدنی از سالهای جنگ داشته باشد. اقای زرگر: من أهل منطقه فلاح هستم و بچه بسیار بازیگوشی بودم.علیخانی: خیلی منطقه عجیبی ست در تهران. من باور نمیکردم تا اینکه با یک عدد مواجه شدم که یک عدد چند هزار نفری ست از آمار شهدا در جنگ که برابر با چند استان ست. بعد فهمیدم که آدمهایی بسیار با معرفت و لوتی أهالی این منطقه هستن.

 

نظر در مورد همسرشون

اقای زرگر : همسرم جزو بهترین های محل بود ، من حقیقتش افراد زیادی در نظر داشتم اما از خدا خواستم بهترینش را نصیبم کند و همین اتفاق هم افتاد.

 

ماه عسل اکبر آقا زرگر

خواستگاری اکبر آقا زرگر

خانم زرگر همسر اقای زرگر نیز از میان روایت همسرش از روزهایی که جوان بود و نحوه آشنایی اش با او میگوید . خانم زرگر: هجده سالم بود داشتم دیپلم میگرفتم دوست داشتم پزشک شوم و مامایی بخوانم. بچندتا خواستگار داشتم و به همه جواب رد میدادم ، ایشون هم که اومدند من همان لحظه گفتم نه ، اما مادرم گفت مطمئنی که نه، اگه بگم خوشت میادا ؛ اکبر آقا زرگر….

 

پس سهم من از جنگ چیست؟

خانم زرگر از خواستگاری و شرایط سختی که آن موقع داشت در ماه عسل میگوید:آن موقع دستشون مشکل داشت، گوششان مشکل داشت، پایش هم همین طور…. از لحاظ مالی هم که نه پول داشتند نه خانه و نه هیچی. من همش با خودم میپرسیدم پس سهم من از جنگ چیست؟ با خودم عهد کردم که با یک جانباز زندگی کنم.

 

 

آن شب فقط یاد حضرتِ ابراهیم افتادم

خانم زرگر روزهای همراه شدن با همسرش در دزفول ومنطقه جنگی را این طور تصویر میکند : خانم زرگر : آن روز که با دخترم زهرا راهی منطقه دزفول شدم تا همراه همسرم بشوم در خانه ای مانده بودیم و شب بود و هر لحظه میگفتم الان عراقی ها وارد میشن. مراقب زهرا بودم و با خودم گفتم اگر کسی سمت زهرا آمد او را میکشم تا دست عراقی ها نیفتد. آن شب فقط یاد حضرتِ ابراهیم افتادم …

 

 

33 - دانلود قسمت 18 ماه عسل 96 (اکبر آقا زرگر)

دانلود برنامه ماه عسل 96/03/26

تاریخ برنامه ماه عسل تاریخ پخش : 26 خرداد 96
مهمان برنامه ماه عسل  مهمان برنامه : حاج اکبر آقا زرگر (خاطرات جنگ و تخریب چی)
اسکرین شات برنامه ماه عسل برای دیدن اسکرین شات لحظه ها کلیک کنید
دانلود ماه عسل کیفیت عالی دانلود کیفیت ۷۲۰p + حجم ۷۰۰ مگابایت
دانلود ماه عسل کیفیت پایین دانلود کیفیت ۴۸۰p + حجم کم ۳۵۰ مگابایت

دانلود ماه عسل کامل دانلود کامل ماه عسل (همه قسمت ها)

33 - دانلود قسمت 18 ماه عسل 96 (اکبر آقا زرگر)  1. رضا باغی گفت:

    با سلام
    در مورد قسمت 18 برنامه ماه عسل که مربوط به شهر دزفول این خانم و آقای زرگر وضعیت دزفول رو که به این شکل بیان کردن باید به عرض برسانم که وضعیت دزفول اصلا به این شکل که ایشان بیان کردن نبوده و هیچ وقت خالی از سکنه و شهر ارواح نبوده
    مردم داخل شهر زندگی عادی داشتند و اصلا شهر رو ترک نکردن و بخاطر همین موضوع دزفول رو شهر مقاومت نامیدن

نظر شما

فیلم جدید

0